
Диск гальмівний (задній) VW T4 91-03 (280x12), Meyle 115 523 0017/PD
1 562,79 ₴
- В наявності
- Код: 115 523 0017/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW T4 91-03 (280x12), Meyle 115 523 0017/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 523 0017/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 523 0017/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 115 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 523 0017/PD |
| Кросс-номери | 108 915, 1110608, 1163206500, 16659, 18490, 19-0789, 19-0789MAX, 19-0789SPORT, 204767, 23-0657, 24011201381-PCS-MS, 24011201381-PCS-MSP, 24011201381-SET-MS, 24011201381-SET-MSP, 30 91 8490, 314767, 562081CH, 562081J, 562081JC, 5815204767, 5815314767 |
| Стан | Новий |
| Висота | 40.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,5 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 40,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 562,79 ₴



