
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit -91/Daf 400/Iveco Daily 1 40-10, Meyle 025 203 5918
832,76 ₴
- В наявності
- Код: 025 203 5918
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit -91/Daf 400/Iveco Daily 1 40-10, Meyle 025 203 5918. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 203 5918
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 203 5918 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT Van (T_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (TAS) 63 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 68 л.с. | 1986–1991 |
| 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 71 л.с. | 1988–1991 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (T_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (TTE, TTL, TTS) 78 л.с. | 1986–1992 |
| 2.0 (TUL) KAT 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 D (TTL, TTS, TUL, TUS, TTE) KAT 68 л.с. | 1986–1989 |
| 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) 71 л.с. | 1988–1992 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (V_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) 62 л.с. | 1977–1985 |
| 2.5 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) 68 л.с. | 1983–1986 |
| FORD — TRANSIT автобус (T_ _) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (TBL, TES) 63 л.с. | 1985–1989 |
| 2.0 (TBS, TCL, TCS) KAT 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 68 л.с. | 1985–1989 |
| 2.5 D (TBS, TEL, TES) 71 л.с. | 1988–1992 |
| FORD — TRANSIT автобус (V_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (VAS, VBL, VIL, VUL, VZS) 63 л.с. | 1977–1986 |
| 2.5 D (VAS, VBL, VIL, VUL, VZS) 68 л.с. | 1983–1986 |
| FORD — TRANSIT фургон (V_ _) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (VVS) 63 л.с. | 1977–1986 |
| 2.5 D (VVL) 68 л.с. | 1983–1986 |
| LAND ROVER — DEFENDER Cabrio (LD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 90 TDI 4x4 113 л.с. | 1990–н.в. |
| 2.5 D 4x4 69 л.с. | 1990–2001 |
| 2.5 Td5 4x4 122 л.с. | 1998–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER Station Wagon (LD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 90,110 TDI 4x4 113 л.с. | 1990–1998 |
| 2.5 D 4x4 69 л.с. | 1990–2001 |
| 2.5 Td5 4x4 122 л.с. | 1998–н.в. |
| 3.9 V8 4x4 185 л.с. | 1998–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER пикап (LD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Td5 4x4 122 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 203 5918 |
| Кросс-номери | 1 571 570, 1 571 571, 1 571 572, 1 642 643, 1050380, 116127, 2035908, 22 11 6127, 229930, 36124, 402B0795, 5 010 553, 5 015 935, 5 018 908, 5 022 398, 5502229930, 6 150 948, 6 165 965, 6 567 001, 6 567 002, 6103416, 7.92627, 89VB-2K021-BA, 89VX-2K021-BA |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 74.8 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Defender, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 74,8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18,1 |
| Гальмівне встановлення | LOCKHEED |
| Ширина [мм] | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832,76 ₴



