
Фільтр повітряний Suzuki Vitara II 1.6 15-/SX4 1.6 13-, Meyle 33-12 321 0018
357,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33-12 321 0018
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Vitara II 1.6 15-/SX4 1.6 13-, Meyle 33-12 321 0018. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
33-12 321 0018
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
33-12 321 0018 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — SX4 (JY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| SUZUKI — VITARA (LY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 AllGrip (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 33-12 321 0018 |
| Кросс-номери | 13780-61M00, 13780-61M00-000, 183978, A10279, A63517, ADK82246, AP 173/4, BFA2595, C 28 200, DP1110.10.0777, EAF3659.10, EAF980, FA643z, J1328049, LVFA1602, MAF-3832, OP-FAF10361, PA3517, SA-9049, SA-9049, WA9817, WG2220652, WG2356632, E1575L, S 3A49 A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 169 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 169 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Висота [мм] | 28 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357,63 ₴



