
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW T3 79-92, Meyle 100 610 0001
165,11 ₴
- В наявності
- Код: 100 610 0001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW T3 79-92, Meyle 100 610 0001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 610 0001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 610 0001 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CARAVELLE III автобус (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 70 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1986–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 70 л.с. | 1979–1982 |
| 2.1 112 л.с. | 1984–1992 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 87 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 KAT 95 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 Syncro 87 л.с. | 1986–1992 |
| VW — TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 69 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
| VW — TRANSPORTER III фургон (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 69 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 69 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1989 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 610 0001 |
| Кросс-номери | 06766, 103 258, 1140201100, 2307-0133, 233341, 251 407 175, 270561, 29407078/S, 30 60 0025, 33900, 37-22818, 37562, 4230430, 5104710, 57-05795, 829 0085 10, F8-4033, FL3922-J, JBU444, VO-SB-4471, WG2239074 |
| Стан | Новий |
| Висота | 32 мм |
| Діаметр внутрішній | 26 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 26 |
| Висота [мм] | 32 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66 |
| Сторона встановлення | знизу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,11 ₴



