
Диск гальмівний (задній) Chevrolet Captiva/Opel Antara (303x20) 06-, Meyle 615 523 6048
2 070,16 ₴
- В наявності
- Код: 615 523 6048
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Chevrolet Captiva/Opel Antara (303x20) 06-, Meyle 615 523 6048. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
615 523 6048
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
615 523 6048 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 4WD 126 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 4WD 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 LPG 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 LPG 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 4WD 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 4WD 230 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ANTARA (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CDTI 127 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CDTi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 4x4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 V6 227 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 615 523 6048 |
| Кросс-номери | 0993-8090, 102638, 1033320, 1110358, 15223784, 17764, 19-2370, 19-2370SPORT, 203665, 20892952, 20968395, 20968395, 20968395, 20968395, 23-0893C, 24012002091-PCS-MS, 24012002091-PCS-MSP, 24012002091PR-PCS-MS, 24012002091PR-PCS-MSP, 24012002091-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 71.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 115 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,8 |
| Ø фаски [мм] | 115 |
| Висота [мм] | 71,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 70,7 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 303 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070,16 ₴




