
Сайлентблок важеля (заднього) Skoda Superb/VW Passat 1.4-2.0D 14-, Meyle 100 710 0050
1 149,37 ₴
- В наявності
- Код: 100 710 0050
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього) Skoda Superb/VW Passat 1.4-2.0D 14-, Meyle 100 710 0050. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 710 0050
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 710 0050 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — SUPERB (3V3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| VW — ARTEON (3H7, 3H8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 280 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4motion 280 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTE Hybrid | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 280 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTE Hybrid | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 710 0050 |
| Кросс-номери | 271822, 37-26231, 3Q0 505 541, 3Q0 505 541, 3Q0 505 541 A, 412539, 508104, 55051705501, 57-11617, 800518, 863730, BC-VW-BS131, SS10211, V10-8045, VO-SB-14957, VW-BS131, 800518 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 64 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 69 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| Тип встановлення | Гідроопора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149,37 ₴







