
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 08-, Meyle 16-12 321 0008
319,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16-12 321 0008
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 08-, Meyle 16-12 321 0008. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
16-12 321 0008
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
16-12 321 0008 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCENIC II (JM0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2006–2008 |
| 1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BM0F, CM0F) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V (BM0C, CM0C) 113 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (EM1E) 106 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KM16, KM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Фургон/универсал (KM_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KM02) 101 л.с. | 2003–2009 |
| 1.5 dCi (KM0F) 82 л.с. | 2003–2009 |
| 1.5 dCi (KM1F) 86 л.с. | 2005–2009 |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM0F) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1F) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (JM1R) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 135 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-12 321 0008 |
| Кросс-номери | 1500051, 2132973, 2512-LF-PCS-MS, 26-0209, 30984, 50014193, 60118, 700 254, 71-00957-SX, 801001310, 8200166615, 8200371661, 8200378889, 8A0033, ADR162208, AG 370, AP 185/2, BFA2010, C 2512, CP 0233, DFA3001, DP1110.10.0110, E147278, EAF3026.10, EAF506 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 134 |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319,57 ₴




