
Диск гальмівний (задній) VW Golf VII 12-/Passat 14- (300x12), Meyle 115 523 0013/PD
2 046,40 ₴
- В наявності
- Код: 115 523 0013/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) VW Golf VII 12-/Passat 14- (300x12), Meyle 115 523 0013/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 523 0013/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 523 0013/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 30 TDI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 30 TFSI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TFSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI g-tron 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — Q3 (8U) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2014–2018 |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 523 0013/PD |
| Кросс-номери | 102678, 104496, 116 888, 15888C, 18319, 19-2195, 19-2195SPORT, 2047160, 23-1519C, 24011202101-PCS-MS, 24011202101-PCS-MSP, 24011202101PR-PCS-MS, 24011202101PR-PCS-MSP, 24011202101-SET-MS, 24011202101-SET-MSP, 30 10 4496, 3147160, 3Q0 615 601 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046,40 ₴



