
Фільтр повітряний Chevrolet Cruze/Orlando/Opel Astra J 1.4-2.0D 09-, Meyle 612 321 0006
402,87 ₴
- В наявності
- Код: 612 321 0006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Cruze/Orlando/Opel Astra J 1.4-2.0D 09-, Meyle 612 321 0006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
612 321 0006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
612 321 0006 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CRUZE (J300) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2009–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Station Wagon (J308) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Наклонная задняя часть (J305) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 LPG 141 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — ORLANDO (J309) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 612 321 0006 |
| Кросс-номери | 08 35 056, 121-20100, 121-20100G, 13 27 2717, 13272717, 13272717, 13272717, 1500524, 1613722380, 207 778, 2133213, 26-0785, 26106-LF-PCS-MS, 34402, 40 93 4402, 50014573, 60282, 70145, 8 35 056, 835056, 8A0371, A10245, ADG022102, AP 051/8, BFA2179 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 250 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Orlando |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 250 |
| Довжина [мм] | 256 |
| Висота [мм] | 35 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402,87 ₴



