
Фільтр повітряний Mitsubishi ASX09-/Lancer 03-/Outlander 1.6-2.4 06-13, Meyle 11-12 321 0025
440,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11-12 321 0025
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mitsubishi ASX09-/Lancer 03-/Outlander 1.6-2.4 06-13, Meyle 11-12 321 0025. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11-12 321 0025
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11-12 321 0025 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER ENTERPRISE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 16V 170 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 EVO 4WD (CZ4A) 295 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 147 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 156 л.с. | 2007–2012 |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11-12 321 0025 |
| Кросс-номери | 108933, 109112, 121-12055, 1444.RT, 1444.RU, 1444.SA, 1444.SH, 1444.SJ, 1444.XE, 1444.XE, 1500511, 1500A023, 1500A086, 1611158380, 2133203, 26-0584, 27003/1-LF-PCS-MS, 28.0002-0283.2, 30.533.00, 50014496, 70132, 71-02005-SX, 722 303, 8A0066, A10192 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 184.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440,54 ₴




