
Колодки гальмівні (передні) VW T4 91-03, Meyle 025 201 2419
929,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 201 2419
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T4 91-03, Meyle 025 201 2419. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 201 2419
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 201 2419 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 67 л.с. | 1990–1992 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 201 2419 |
| Кросс-номери | 025 201 2419/PD, 1163603310, 1170397, 1170490, 13046029722N-SET-MS, 13046029722N-SET-MSP, 16302, 19-0546, 2012401, 224728, 30 91 6302, 324728, 36752, 394 000B-SX, 394 000-SX, 402B0362, 5502224728, 6108621, 6384, 66981694801, 701 698 151, 701 698 151 C |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129.7 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,8 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 129,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929,88 ₴



