
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E46) 98-07/ X3 (E83)03-11 (Ate), Meyle 025 231 8320
1 425,30 ₴
- В наявності
- Код: 025 231 8320
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E46) 98-07/ X3 (E83)03-11 (Ate), Meyle 025 231 8320. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 231 8320
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 231 8320 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 231 8320 |
| Кросс-номери | 1170128, 13046071552N-SET-MS, 13046071552N-SET-MSP, 16442, 20 91 6442, 221528, 23183.195.9, 23183.995.1, 2347402, 24438z, 3 404 362, 321528, 34 11 3 404 362, 34 11 6 750 148, 34 11 6 754 705, 34 11 6 761 243, 34 11 6 779 652, 36998, 402B0116, 500 792 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.7 мм |
| Товщина | 19.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 64,6 |
| Висота 2 [мм] | 63,7 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,9 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,2 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425,30 ₴






