
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Hyundai H-1/ix55/Santa Fe I-II 01-, Meyle 37-14 610 0022
449,28 ₴
- В наявності
- Код: 37-14 610 0022
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Hyundai H-1/ix55/Santa Fe I-II 01-, Meyle 37-14 610 0022. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
37-14 610 0022
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
37-14 610 0022 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND STAREX автобус (TQ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — H-1 Cargo (TQ) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE I (SM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 125 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 16V 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 V6 4x4 173 л.с. | 2001–2006 |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 174 л.с. | 2010–2012 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 174 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ II Автофургон / спортивно-утилитарный автомобиль (C (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CRDi 197 л.с. | 2009–2013 |
| CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2013 |
| HYUNDAI — ix55 (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 CRDi 239 л.с. | 2008–2012 |
| 3.0 V6 CRDi 254 л.с. | 2012–2012 |
| 3.0 V6 CRDi 4WD 245 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 V6 CRDi 4WD 256 л.с. | 2012–2012 |
| 3.8 V6 4WD 271 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 V6 CRDi 4WD 239 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 V6 CRDi 4WD 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.8 V6 4WD 260 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.8 V6 4WD 264 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 37-14 610 0022 |
| Кросс-номери | 017-01039, 210292, 24858AP, 270987, 33587, 37-27721, 393957, 411402, 41511, 5103420, 52122, 52443, 54551 2B000, 54551 4H000, 54551-2B000, 54551-4H000, 57-13260, 7125, 72-3456, 887617, 90 94 1511, ADG080224, B8499, C8335, CAB10090, CRB3309, DSS2197 |
| Стан | Новий |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Santa Fe, ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 70 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449,28 ₴




