
Фільтр повітряний VW T2 -92/ Audi 100 -90/Lada 2110-2112/Kalina 04-, Meyle 112 133 0005
321,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 112 133 0005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW T2 -92/ Audi 100 -90/Lada 2110-2112/Kalina 04-, Meyle 112 133 0005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
112 133 0005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
112 133 0005 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (44, 44Q, C3) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1983–1989 |
| 1.8 KAT 90 л.с. | 1985–1990 |
| 1.8 quattro 90 л.с. | 1984–1988 |
| 1.8 quattro KAT 90 л.с. | 1985–1990 |
| 2.0 115 л.с. | 1984–1987 |
| 2.0 113 л.с. | 1986–1987 |
| 2.0 KAT 115 л.с. | 1988–1990 |
| 2.1 136 л.с. | 1982–1984 |
| 2.2 107 л.с. | 1982–1984 |
| 2.2 137 л.с. | 1984–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1984–1986 |
| 2.2 E quattro 120 л.с. | 1985–1986 |
| 2.2 E Turbo quattro 165 л.с. | 1986–1990 |
| 2.2 KAT 137 л.с. | 1989–1990 |
| 2.2 quattro 137 л.с. | 1984–1988 |
| 2.2 quattro KAT 137 л.с. | 1989–1990 |
| 2.2 Turbo 165 л.с. | 1986–1990 |
| 2.3 E 136 л.с. | 1986–1990 |
| 2.3 E quattro 136 л.с. | 1986–1990 |
| 2.3 quattro 133 л.с. | 1990–1990 |
| AUDI — 100 Avant (44, 44Q, C3) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1983–1989 |
| 1.8 KAT 90 л.с. | 1985–1990 |
| 1.8 quattro 90 л.с. | 1984–1988 |
| 1.8 quattro KAT 90 л.с. | 1985–1990 |
| 2.0 113 л.с. | 1986–1987 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1985–1987 |
| 2.0 E KAT 115 л.с. | 1988–1990 |
| 2.1 136 л.с. | 1982–1984 |
| 2.2 137 л.с. | 1984–1988 |
| 2.2 115 л.с. | 1984–1986 |
| 2.2 E quattro 120 л.с. | 1985–1986 |
| 2.2 KAT 137 л.с. | 1989–1990 |
| 2.2 quattro 137 л.с. | 1984–1988 |
| 2.2 quattro KAT 137 л.с. | 1989–1990 |
| 2.2 Turbo 165 л.с. | 1986–1990 |
| 2.2 Turbo quattro 165 л.с. | 1986–1990 |
| 2.3 136 л.с. | 1986–1990 |
| 2.3 133 л.с. | 1990–1990 |
| 2.3 E quattro 136 л.с. | 1986–1990 |
| 2.3 quattro 133 л.с. | 1990–1990 |
| AUDI — 200 (44, 44Q) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 5E 136 л.с. | 1983–1984 |
| 2.2 137 л.с. | 1984–1985 |
| 2.2 Turbo 165 л.с. | 1985–1991 |
| 2.2 Turbo quattro 165 л.с. | 1985–1991 |
| 2.3 136 л.с. | 1986–1991 |
| AUDI — 200 Avant (44, 44Q) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 Turbo quattro 182 л.с. | 1983–1988 |
| 2.2 Turbo 165 л.с. | 1985–1991 |
| 2.2 Turbo quattro 165 л.с. | 1983–1990 |
| 2.3 136 л.с. | 1986–1991 |
| VW — CARAVELLE III автобус (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 70 л.с. | 1979–1982 |
| VW — TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 112 133 0005 |
| Кросс-номери | 01510, 021 129 620, 021 129 620, 021 129 620, 021 129 620, 021 129 620 D, 021 129 629, 027 129 620, 07.14.006, 1 457 429 061, 100 117, 11290196501, 1257305, 1328047, 1500344, 2108-0110-901, 2132937, 22117/1-PCS-MS, 22117-PCS-MS, 26-0347, 50013059, 60370 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 212 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Volkswagen, Audi, Jaguar, Seat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Polo, 100, Priora, 240, XJ, 112, Transporter, 110, Derby, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321,47 ₴



