
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter 208-416 96- (276x22), Meyle 083 521 2032/PD
2 015,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 083 521 2032/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter 208-416 96- (276x22), Meyle 083 521 2032/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
083 521 2032/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
083 521 2032/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 424 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 083 521 2032/PD |
| Кросс-номери | 015 521 2032, 016.291-00A, 03.110.1926.180, 07517, 10 90 7517, 10 92 2857, 107 687, 16453, 19-0730, 19-0730MAX, 19-0730SPORT, 203377, 203397, 22857, 23-0418, 24012201611-PCS-MS, 24012201611-PCS-MSP, 24012201611-SET-MS, 24012201611-SET-MSP, 2D0 615 301 A |
| Стан | Новий |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15 |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Висота [мм] | 77 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 015,18 ₴





