
Сайлентблок балки (задньої) Ford Fiesta V 1.4-1.6 TDCI 01-08, Meyle 714 710 0004
606,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714 710 0004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки (задньої) Ford Fiesta V 1.4-1.6 TDCI 01-08, Meyle 714 710 0004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
714 710 0004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
714 710 0004 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–2008 |
| ST150 150 л.с. | 2005–2008 |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 CD 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 714 710 0004 |
| Кросс-номери | 1 146 160, 1 198 236, 1 203 039, 1 204 338, 1 426 699, 1555070/S, 19124, 20160, 20655AP, 2307-0639, 2606014, 27245, 302 257, 35671, 37621, 38FR3555, 411802, 50 92 7245, 52041809, 590182, 788869, 803310, 829 0510 10, 8500 16824, 8500 16824 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606,32 ₴



