
Сайлентблок балки (задньої) BMW 7 (E65/66/67) 3.0-6.0 01-09, Meyle 300 333 1601/HD
1 482,94 ₴
- В наявності
- Код: 300 333 1601/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) BMW 7 (E65/66/67) 3.0-6.0 01-09, Meyle 300 333 1601/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
300 333 1601/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
300 333 1601/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 211 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 d 218 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 i,Li 231 л.с. | 2003–н.в. |
| 730 i,Li 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 730 Ld 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 735 i,Li 272 л.с. | 2001–н.в. |
| 740 d 258 л.с. | 2002–н.в. |
| 740 i,Li 306 л.с. | 2005–н.в. |
| 745 d 300 л.с. | 2005–2005 |
| 745 d 329 л.с. | 2005–н.в. |
| 745 i,Li 333 л.с. | 2001–н.в. |
| 750 i,Li 367 л.с. | 2005–н.в. |
| 760 i,Li 445 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 300 333 1601/HD |
| Кросс-номери | 0 392 927, 0 403 287, 001-10-29422, 1 096 772, 23913, 27151, 33 31 0 392 927, 33 31 0 403 287, 33 31 1 096 772, 33 31 6 770 750, 34903, 412966, 500818, 6 770 750, 71683, 800137, 821337, BM-SB-8775, C9610, WG2249289 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 97 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 96 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 19 |
| Висота [мм] | 97 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 96 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 482,94 ₴




