
Фільтр повітряний MB S-class (C140/W140)/SL-class (R129) 6.0 91-01, Meyle 012 094 0046
365,73 ₴
- В наявності
- Код: 012 094 0046
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB S-class (C140/W140)/SL-class (R129) 6.0 91-01, Meyle 012 094 0046. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
012 094 0046
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
012 094 0046 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CL-CLASS купе (C140) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 600 S/SEC (140.076) 394 л.с. | 1992–1999 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W140) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 600 SE,SEL (140.056, 140.057) 408 л.с. | 1991–1992 |
| S 600 (140.056, 140.057) 394 л.с. | 1993–1998 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R129) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 60 AMG (129.067) 381 л.с. | 1997–2001 |
| 600 (129.076) 394 л.с. | 1992–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 012 094 0046 |
| Кросс-номери | 003 094 68 04, 26-2460, A 003 094 68 04, AP 035/1, C 3484, E167L, LA-441, LX 617, LX 617, SB 525, V30-0829, WA6584, WG1216651, WA6584, WH 721 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 100 |
| Довжина [мм] | 340 |
| Висота [мм] | 58 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,73 ₴


