
Фільтр повітряний VW Sharan 95-10/Seat Alhambra 96-10/Ford Galaxy 00-06, Meyle 112 129 0037
487 ₴
- В наявності
- Код: 112 129 0037
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Sharan 95-10/Seat Alhambra 96-10/Ford Galaxy 00-06, Meyle 112 129 0037. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
112 129 0037
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
112 129 0037 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.3 16V 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 112 129 0037 |
| Кросс-номери | 1 110 661, 1 457 433 089, 109 388, 11290208801, 1500091, 1512-1021, 2133197, 26-0054, 26408, 31116-LF-PCS-MS, 32 92 6408, 50013606, 60809, 71-01000-SX, 7M3 129 620, 7M3 129 620, 7M3 129 621, 8A0019, ADV182258, AP 186, BFA2036, C 31 116, CP 0255 F |
| Стан | Новий |
| Ширина | 210.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58.5 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 210,5 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴


