
Колодки гальмівні (передні) MB ML-class (W163) 98-05, Meyle 025 231 9317/PD
1 818,06 ₴
- В наявності
- Код: 025 231 9317/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB ML-class (W163) 98-05, Meyle 025 231 9317/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 231 9317/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 231 9317/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 230 (163.136) 150 л.с. | 1998–2005 |
| ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. | 1999–2005 |
| ML 320 (163.154) 218 л.с. | 1998–2002 |
| ML 350 (163.157) 245 л.с. | 2002–2005 |
| ML 430 (163.172) 272 л.с. | 1998–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 231 9317/PD |
| Кросс-номери | 025 231 9317/W, 10 91 6410, 1170281, 163 420 00 20, 163 420 03 20, 163 420 12 20, 16410, 19-0677, 223342, 2319303, 322330, 37198, 401 287, 402B0162, 5005-1400, 5502223342, 6113785, 79585, 8110 23028, 8DB 355 008-661, 8DB 355 008-661, 9010291 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.9 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 187,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Гальмівне встановлення | Kelsey-Hayes |
| Висота 2 [мм] | 58,9 |
| Висота 1 [мм] | 77,2 |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818,06 ₴




