
Сайлентблок балки (задньої) Peugeot 406 95-04, Meyle 11-14 610 0003
535,99 ₴
- В наявності
- Код: 11-14 610 0003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) Peugeot 406 95-04, Meyle 11-14 610 0003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11-14 610 0003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11-14 610 0003 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 406 (8B) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 88 л.с. | 1995–2004 |
| 1.8 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.8 16V 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 D 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1996–2004 |
| 1.9 TD 92 л.с. | 1996–2004 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1995–2004 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1996–2004 |
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1996–2004 |
| 3.0 24V 190 л.с. | 1996–2004 |
| PEUGEOT — 406 Break (8E/F) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.8 16V 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 D 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1996–2004 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1996–2004 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1996–2004 |
| 2.1 TD 12V 109 л.с. | 1996–2004 |
| 3.0 24V 190 л.с. | 1996–2004 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11-14 610 0003 |
| Кросс-номери | 0404161, 20299AP, 33333, 3640.35, 49400203, 50245, 722 164, PE-SB-3866, WG2291454, 18343, 93-00748, 825 0248 10 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 57 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,99 ₴





