
Колодки гальмівні (задні) Honda Civic 1.0-2.0 16V 13-, Meyle 025 224 2915
984,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 224 2915
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda Civic 1.0-2.0 16V 13-, Meyle 025 224 2915. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 224 2915
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 224 2915 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTEC 126 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 VTEC (FK6) 129 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 VTEC (FK7) 182 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 i-DTEC (FK9) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 Type-R (FK8) 320 л.с. | 2017–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FC1) 182 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 i-VTEC (FC5) 125 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 224 2915 |
| Кросс-номери | 1051256, 1171010, 222653, 2242901, 231-02-160, 321205, 35253, 402B1344, 43022-TBA-A02, 43022-TEA-T12, 43022-TGH-A01, 43022-TGH-A11, 43022-TGN-G02, 43022-TYF-E01, 5502222653, 8DB 355 025-251, 8DB 355 025-251, ADH242101, B111362, DP1010.10.1494, FK10316 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.4 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 48,4 |
| Висота 2 [мм] | 53,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 14,4 |
| Ширина [мм] | 122,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984,57 ₴






