
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg 02-10 (Brembo), Meyle 025 240 9717
1 144,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 240 9717
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg 02-10 (Brembo), Meyle 025 240 9717. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 240 9717
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 240 9717 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 240 9717 |
| Кросс-номери | 000 277B-SX, 113 821, 1163707110, 1170408, 12441, 16671, 19-0422, 224793, 24097.170.1, 24097.970.1, 2409701, 24888z, 30 91 6671, 324206, 37575, 402B1211, 5005-1878, 5502224793, 55428, 6117229, 66981100901, 6983HPS, 7L6 698 451 B, 8110 29067 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 86.8 мм |
| Висота | 70.1 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 70,1 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 86,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 144,25 ₴




