
Сайлентблок балки (задньої) Renault Clio II 98-05, Meyle 16-14 710 0000
548,51 ₴
- В наявності
- Код: 16-14 710 0000
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) Renault Clio II 98-05, Meyle 16-14 710 0000. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
16-14 710 0000
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
16-14 710 0000 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A...) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (BB0A, CB0A) 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05...) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (B/CB0C) 75 л.с. | 1998–2005 |
| 1.4 16V (B/CB0L) 95 л.с. | 1999–2004 |
| 1.4 16V (B/CB0P) 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/C2J) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB08) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB3M) 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 (B/CB0D) 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) 107 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.9 D (B/CB0E) 64 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D (B/CB0J) 65 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 dTi (B/CB0U) 80 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 16V Sport 179 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V Sport (CB0M) 169 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 V6 Sport (CB1A) 226 л.с. | 2000–2002 |
| 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S) 254 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (SB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL I (LB0/1/2_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — TWINGO II (CN0_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (CN0D) 58 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 16V (CN0K, CN0V) 76 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TCe 100 (CN0P) 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (CN0E) 64 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (CN0U) 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 86 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-14 710 0000 |
| Кросс-номери | 020472, 04156, 10501, 18404, 187003, 22289, 2307-0480, 2546, 33128, 36530, 411456, 4235205, 50648, 52048709, 531560, 53474, 590591, 60 92 2289, 700 295, 72-0636, 7700429441, 7700839316, 785322, 80425, 805301, 8200042594, 829 0506 10, 8800235 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 50.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Висота [мм] | 50,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45,5 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548,51 ₴







