
Диск гальмівний (передній) Hyundai i30 III 16-/Kia Cee'd/Pro Cee'd 18- (288x25), Meyle 37-15 521 0044/PD
2 845,26 ₴
- В наявності
- Код: 37-15 521 0044/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai i30 III 16-/Kia Cee'd/Pro Cee'd 18- (288x25), Meyle 37-15 521 0044/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
37-15 521 0044/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
37-15 521 0044/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 FASTBACK (PDE, PDEN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — i30 универсал (PDE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — CEED (CD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — CEED Sportswagon (CD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 37-15 521 0044/PD |
| Кросс-номери | 18712, 51712 G4000, 51712-G4000, 60-0H-H35C, 60H35C, 631 173, 8DD 355 126-431, 8DD 355 126-431, 92290503, ADC2964V, ADG043232, AE0922, BR-3294-C, CD8928V, DI-H35C, J3300559, LVBD1977, MDC2792C, ND6094K, PCD22682, QD6050, BR-3294-C |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,5 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 845,26 ₴








