
Сайлентблок подрамника (задній) Nissan Qashqai 07-14, Meyle 36-16 610 0007/HD
484,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36-16 610 0007/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок подрамника (задній) Nissan Qashqai 07-14, Meyle 36-16 610 0007/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36-16 610 0007/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36-16 610 0007/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 36-16 610 0007/HD |
| Кросс-номери | 54400-JG00A, 54400-JG01B, 54400-JG03B, 54467-BR00A, 54467-EN100, 54467-EN11A, 54467-JD00A, 54467JY00A, NAB-276, 42467 01, 171329, 801113, ADBP800053 |
| Стан | Новий |
| Висота | 111 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Висота [мм] | 111 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| необхідна кількість | 2 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484,37 ₴




