
Фільтр повітряний MB Vito (W447) CDI 14-, Meyle 012 321 0027
493,66 ₴
- В наявності
- Код: 012 321 0027
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Vito (W447) CDI 14-, Meyle 012 321 0027. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
012 321 0027
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
012 321 0027 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 200 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC 4-matic 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Dualiner (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 (447.605) | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 (447.705) | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Tourer (W447) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 111 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 012 321 0027 |
| Кросс-номери | 02.14.203, 2717941, 30.A67.00, 409 352, 49660, 50014979, 651 090 00 51, 8A0647, A 651 090 00 51, A0654, A-26410, A63749, ADU172231, AP 158/3, AR42002PM, BFA2448, BFA2448HD, C 42 002, DP1110.10.0604, E1332L, EAF3667.10, EAF942, FA1244, FA725z, FA-8822 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 222 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 222 |
| Довжина [мм] | 415 |
| Висота [мм] | 30 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,66 ₴




