
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.7CDI -04, Meyle 012 094 0060
508,90 ₴
- В наявності
- Код: 012 094 0060
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.7CDI -04, Meyle 012 094 0060. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
012 094 0060
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
012 094 0060 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W168) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (168.006) 75 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 CDI (168.007) 60 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.008) 90 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.009, 168.109) 95 л.с. | 2001–2004 |
| MERCEDES-BENZ — VANEO (414) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDI (414.700) 75 л.с. | 2002–2005 |
| 1.7 CDI (414.700) 91 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 012 094 0060 |
| Кросс-номери | 02.14.131, 11120-LF-PCS-MS, 1500062, 2133539, 26-0192, 37467, 401 043, 50014001, 60807, 668 094 00 04, 668 094 01 04, 668 094 02 04, 668 094 03 04, 71-01775-SX, 8A0119, A 668 094 00 04, A 668 094 01 04, A 668 094 02 04, A 668 094 03 04, A 896, AR 327/2 |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 329 мм |
| Внутрішній діаметр | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 63 |
| Висота [мм] | 329 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,90 ₴



