
Фільтр повітряний Mazda 3 1.4/1.6i 03-15, Meyle 35-12 321 0006
383,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35-12 321 0006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3 1.4/1.6i 03-15, Meyle 35-12 321 0006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35-12 321 0006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35-12 321 0006 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 2 (DE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 MZR 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 MZR 102 л.с. | 2011–н.в. |
| MAZDA — 3 (BK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 84 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 35-12 321 0006 |
| Кросс-номери | 121-11028, 1500222, 1611154780, 184012, 2133193, 26-0581, 3220-LF-PCS-MS, 600 062, 60536, 71-01064-SX, 71974, 8A0139, A-1762, A32-0402, A472, A472J, ADM52249, AP 113/3, B130G0122, B13MR0127, BFA2099, C 3220, CMZ12680, DP1110.10.0494, E667L, EAF3262.10 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 200 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Висота [мм] | 37 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,25 ₴



