
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/A8 02- (з датчиками) (Ate-Teves), Meyle 025 239 5020/PD
2 397,02 ₴
- В наявності
- Код: 025 239 5020/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/A8 02- (з датчиками) (Ate-Teves), Meyle 025 239 5020/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 239 5020/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 239 5020/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (31) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 239 5020/PD |
| Кросс-номери | 113 174, 1170099, 1170881, 16584, 16586, 16712, 19-0634, 19-1120, 224782, 2395001, 2395081, 24075z, 30 91 6584, 30 91 6586, 30 91 6712, 320215, 324782, 37428, 402B0102, 4E0 698 151 F, 4E0 698 151 M, 4F0 698 151 A, 4F0 698 151 B, 4F0 698 151 D |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота | 72.8 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72,8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 242,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 397,02 ₴



