
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (L) (330x20) B46/B47/B48/B57, Meyle 383 523 1021/PD
2 839,60 ₴
- В наявності
- Код: 383 523 1021/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (L) (330x20) B46/B47/B48/B57, Meyle 383 523 1021/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
383 523 1021/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
383 523 1021/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 5 (G30, F90) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2017–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 190 л.с. | 2018–2020 |
| 630 d 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 249 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 265 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — 7 (G11, G12) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 d, Ld 211 л.с. | 2016–2019 |
| 725 d, Ld 231 л.с. | 2016–2019 |
| 730 d 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 i, Li 258 л.с. | 2015–2019 |
| BMW — X3 (G01, F97) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30d 249 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 30d 265 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — X4 (G02, F98) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — X5 (G05, F95) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 383 523 1021/PD |
| Кросс-номери | 103364, 103365, 173008, 18615, 23-1885C, 33 10 7166, 34 21 6 882 245, 42431WAA02, 6 882 245, 61-02-277C-KIT, 61277C-KIT, 800-1885C, 8120 111057C, ADBP430063, ADC5033VL, AND7315, BS-6434, DF1885, DP-277C-KIT, LVBD1959, 173008, 24.0120-0255.2, 150.2952.20 |
| Стан | Новий |
| Висота | 64.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 64,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| необхідна кількість | 1 |
| парні номери артикулів | 383 523 1022/PD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 839,60 ₴








