
Сайлентблок важеля (заднього) Opel Signum/Vectra C/Saab 9-3/Fiat Croma 02- (повздовжнього), Meyle 614 042 0006
470,36 ₴
- В наявності
- Код: 614 042 0006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього) Opel Signum/Vectra C/Saab 9-3/Fiat Croma 02- (повздовжнього), Meyle 614 042 0006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
614 042 0006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
614 042 0006 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — SIGNUM (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 184 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2004 |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 110 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2008 |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 614 042 0006 |
| Кросс-номери | 04 23 319, 04 23 319, 15607, 1580, 20407213/S, 206 479, 210225, 24452034, 251T0072, 270868, 30625, 37-22792, 38OP2076, 4 23 319, 4 23 319, 40 93 0625, 411982, 5103632, 52027709, 57-05769, 72-2386, 76880, 809714, 829 0400 10, AWS2355, BSG 65-700-088 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.25 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,25 |
| Висота [мм] | 65 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,3 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470,36 ₴



