
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 07-13, Meyle 312 321 0028
568,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 312 321 0028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 07-13, Meyle 312 321 0028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
312 321 0028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
312 321 0028 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 312 321 0028 |
| Кросс-номери | 101333, 13 71 7 548 897, 26-2395, 50014552, 7 548 897, 71-01461-SX, 803101901, ADB112243, C 3090, ELP9460, FA681z, LA-1108, LX 2097, LX 2097, SB 2283, WG1019280, WG1216208, WG2217313, WG2226198, WG2284635, C 3090, F 026 400 485 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 230 |
| Ширина 1 [мм] | 75 |
| Довжина [мм] | 295 |
| Висота [мм] | 38 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,93 ₴



