
Сайлентблок балки (задньої) Audi 100/A6 94-97, Meyle 100 511 0005
356,92 ₴
- В наявності
- Код: 100 511 0005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) Audi 100/A6 94-97, Meyle 100 511 0005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 511 0005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 511 0005 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (4A, C4) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.3 E 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1990–1994 |
| AUDI — 100 Avant (4A, C4) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1991–1994 |
| AUDI — A6 (4A, C4) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 101 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.3 133 л.с. | 1994–1995 |
| 2.5 TDI 116 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.6 139 л.с. | 1994–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 174 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1995–1997 |
| AUDI — A6 Avant (4A, C4) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 100 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.3 133 л.с. | 1994–1995 |
| 2.5 TDI 116 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.6 139 л.с. | 1994–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 174 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1995–1997 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 511 0005 |
| Кросс-номери | 07.32.016, 07622, 10031 01, 103 748, 1150101200, 2102, 2307-0143, 30 79 0020, 4230600, 4A0 511 247, 50332, 52050209, 590113, 72-0644, 80000279, 829 0479 10, 8500 29811, 8500 29811, 87-074-A, 9003102, AU-SB-4484, C8010, DA13225, F8-5342, L29811 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Висота [мм] | 57 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356,92 ₴





