
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter 616CDI/Renault Mascott, Meyle 025 291 6020/PD
2 006,77 ₴
- В наявності
- Код: 025 291 6020/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter 616CDI/Renault Mascott, Meyle 025 291 6020/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 291 6020/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 291 6020/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 65 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 65 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 65 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| IVECO — DAILY III фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 65 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 65 C 15 146 л.с. | 2001–2006 |
| 65 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| NISSAN — CABSTAR (F24M, F24W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 131 л.с. | 2006–2012 |
| 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 136 л.с. | 2006–2013 |
| 35.15 DCI, 45.15 DCI 3.0 (F24M) 150 л.с. | 2006–2013 |
| NISSAN — CABSTAR E (TL_, VL_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 125.35, 125.45 (TL0, VL0) 125 л.с. | 1998–2006 |
| NISSAN — NT400 CABSTAR (F24M) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35.13 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 35.14, 45.14 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.15, 45.15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.15, 45.15 150 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT TRUCKS — MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 106 л.с. | 1999–2004 |
| 120.35 (A00100003, A01100003) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.55 (A00300005, A01300005) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.65 (A00500007) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 130 125 л.с. | 1999–2004 |
| 140 140 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 150 л.с. | 2004–2013 |
| 150.35 (A00300161) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 (A00300164) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 160.35 (A00100013, A01100013) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.55 (A00300015, A01300015) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.65 (A00500017, A01500017, B03200017) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 90 86 л.с. | 1999–2001 |
| RENAULT TRUCKS — MASCOTT фургон/универсал (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110.35 106 л.с. | 1999–2004 |
| 110.50 106 л.с. | 1999–2004 |
| 110.55 106 л.с. | 1999–2004 |
| 120.35 (A02100003) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.55 (A02300005) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 130.35 125 л.с. | 1999–2004 |
| 130.55 125 л.с. | 1999–2004 |
| 140.35 140 л.с. | 2001–2004 |
| 140.55 140 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 (A02300161) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 150.55 (A02300164) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 150.65 (A00300166) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 160.35 (A02100013) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.55 (A02300015) 156 л.с. | 2004–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 291 6020/PD |
| Кросс-номери | 025 291 6020/PD, 025 291 6020/W, 116407, 16706, 19-1985, 222395, 24385z, 2916002, 2996532, 33 10 5363, 37379, 4.91907, 41060-9X129, 41060-MB225, 41060-MB625, 42536101, 50 01 844 748, 5502222395, 6116109, 72612, 8110 10595, 8DB 355 005-401 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 164.8 мм |
| Висота | 67.9 мм |
| Товщина | 20.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Nissan, Iveco |
| Сумісність з моделлю | NT400, Cabstar, Daily |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 164,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Висота [мм] | 67,9 |
| Товщина (мм) | 20,2 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 006,77 ₴








