
Сайлентблок важеля (переднього) BMW 3 (F30/F80) 12-, Meyle 314 610 0023/HD
1 568,47 ₴
- В наявності
- Код: 314 610 0023/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) BMW 3 (F30/F80) 12-, Meyle 314 610 0023/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
314 610 0023/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
314 610 0023/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2012–2013 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d xDrive | 2014–2015 |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| 435 d xDrive 313 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2014–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 314 610 0023/HD |
| Кросс-номери | 017-00300, 1216498, 1249, 20 94 0497, 210235, 251T0589, 271790, 27442, 28012AP, 31 12 6 854 729, 31 12 6 854 729, 37-23460, 38BM2612, 40497, 412376, 49414568, 52087408, 57-10285, 6 854 729, 6 854 729, 634 521, 821672, BSK7916, FSK7916, RH14-3065 |
| Стан | Новий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Висота [мм] | 80 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| необхідна кількість | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568,47 ₴



