
Сайлентблок балки (задньої) VW Passat 88- (к-кт), Meyle 100 501 0002/S
1 343,60 ₴
- В наявності
- Код: 100 501 0002/S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) VW Passat 88- (к-кт), Meyle 100 501 0002/S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 501 0002/S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 501 0002/S (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1996 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1996 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1996 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.8 G60 Syncro 160 л.с. | 1988–1996 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1996 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1991–1996 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1995 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1997 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1990 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1997 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.8 G60 Syncro 160 л.с. | 1988–1997 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1997 |
| 2.0 116 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1997 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1997 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1991–1997 |
| 2.9 VR6 Syncro 184 л.с. | 1994–1997 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 501 0002/S |
| Кросс-номери | 03664, 10194 02, 103 583, 1215658, 15301AP, 21652247, 30 79 0011, 357 501 541 A, 3A0 501 541, 411251, 4230550, 45010007601, 501025, 5104746, 52050009, 72-0657, 72-1688, 800222, 8500 29832, 8500 29832, 863302 SET, 87-422-A, BC-SB 172, BC-VW-BS034 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 50 |
| Колекція | комплект |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343,60 ₴









