
Колодки гальмівні (передні) BMW 2 (F45/F46)/5 (G30/F90)/X1(F48)/X2 (E39)/X3 (G01/F97) 13-, Meyle 025 256 1718/PD
2 471,14 ₴
- В наявності
- Код: 025 256 1718/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 2 (F45/F46)/5 (G30/F90)/X1(F48)/X2 (E39)/X3 (G01/F97) 13-, Meyle 025 256 1718/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 256 1718/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 256 1718/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i | 2015–н.в. |
| 220 d | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive | 2015–н.в. |
| 220 i | 2015–н.в. |
| BMW — 3 (G20) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 5 (G30, F90) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| BMW — X1 (F48) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2015–н.в. |
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| sDrive 18 d | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i | 2015–н.в. |
| sDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d | 2015–н.в. |
| xDrive 20 d | 2015–н.в. |
| xDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 i | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 256 1718/PD |
| Кросс-номери | 025 256 1718, 025 256 1718/PD, 1051173, 1061.0, 1061.0, 1170845, 16908, 19-3593, 20 91 6908, 22-1037-0, 221567, 24445z, 2561701, 34 10 6 860 019, 34 10 6 860 019, 34 10 6 860 019, 34 10 6 884 492, 34 10 6 888 777, 34 11 6 890 553, 35074, 402B1129 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.1 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 74,6 |
| Висота 2 [мм] | 70,1 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18,6 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 471,14 ₴







