
Сайлентблок важеля (заднього/ззаду/всередині) BMW X5 (E70/F15/F85)/ X6 (E71/E72/F16/F86) 07-, Meyle 314 711 0004
832,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 314 711 0004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/ззаду/всередині) BMW X5 (E70/F15/F85)/ X6 (E71/E72/F16/F86) 07-, Meyle 314 711 0004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
314 711 0004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
314 711 0004 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2015–2018 |
| M 575 л.с. | 2014–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| xDrive 50 i 449 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ActiveHybrid 485 л.с. | 2010–н.в. |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 575 л.с. | 2014–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 50 i 450 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 314 711 0004 |
| Кросс-номери | 104830, 20 10 4830, 33 32 6 770 951, 33 32 6 770 952, 37-15401, 412969, 52111509, 528618, 57-18646, 6 770 951, 6 770 952, 700053, 802998, 821747, GM-5478, WG2240947, 34734 01, 104830 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 51 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Висота [мм] | 70 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 51 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832,16 ₴



