
Диск гальмівний (задній) Audi A6 97-05 (255x10), Meyle 115 523 0024
1 064,08 ₴
- В наявності
- Код: 115 523 0024
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi A6 97-05 (255x10), Meyle 115 523 0024. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 523 0024
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 523 0024 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4B2, C5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–2001 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI quattro 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2000–2005 |
| 4.2 V8 quattro 299 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 523 0024 |
| Кросс-номери | 07.35.207, 08.9084.11, 08.9084.75, 103394, 115 523 0024, 115 523 0024/PD, 142.280, 14818 V, 15877, 15877C, 17062, 19-1801, 19-1801MAX, 19-1801SPORT, 197032, 204784, 231-04-115, 24.0110-0260.1, 24.0310-0260.1, 24011002581-PCS-MS, 24011002581-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064,08 ₴




