
Фільтр повітряний Honda Civic VII/VIII 1.8i 05-, Meyle 31-12 321 0006
409,11 ₴
- В наявності
- Код: 31-12 321 0006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic VII/VIII 1.8i 05-, Meyle 31-12 321 0006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31-12 321 0006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31-12 321 0006 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 31-12 321 0006 |
| Кросс-номери | 121-06022, 1500420, 1613721780, 1716668, 17220-RNA-A00, 184389, 2133750, 2240-LF-PCS-MS, 26-0712, 28.0002-0449.2, 30.325.00, 50014591, 60521, 71-01088-SX, 8A0143, A10176, A10177, A-1665, A26-0097, A886J, ADH22258, AP 104/7, AR1746PMJ, B130G0100, BFA2159 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 198 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 198 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Висота [мм] | 44 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409,11 ₴



