
Диск гальмівний (передній) Nissan Navara/ Pathfinder III 05- (296x28), Meyle 36-15 521 0033
1 714,82 ₴
- В наявності
- Код: 36-15 521 0033
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Navara/ Pathfinder III 05- (296x28), Meyle 36-15 521 0033.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| NISSAN | ARMADA (R51) | 2.5 dCi 4WD 174 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| NISSAN | ARMADA (R51) | 2.5 dCi 4WD 190 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| NISSAN | ARMADA (R51) | 4.0 4WD 269 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| NISSAN | CAMIONES / FRONTIER (D40) | 2.5 dCi 144 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| NISSAN | CAMIONES / FRONTIER (D40) | 2.5 dCi 4WD 174 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| NISSAN | CAMIONES / FRONTIER (D40) | 2.5 dCi 4WD 171 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| NISSAN | CAMIONES / FRONTIER (D40) | 2.5 dCi 4WD 144 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| NISSAN | CAMIONES / FRONTIER (D40) | 2.5 dCi 4WD 190 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 36-15 521 0033 |
| Кросс-номери | 0 986 479 356, 09.B628.10, 1031068, 108466, 142.1322, 1642758580, 17887, 19-1815, 19-1815SPORT, 197643, 200.2530.20, 202275, 23-1580C, 24012802411-PCS-MS, 24012802411-PCS-MSP, 24012802411PR-PCS-MS, 24012802411PR-PCS-MSP, 24012802411-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр маточини | 115 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 714,82 ₴




