
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo/Citroen Nemo/Peugeot Bipper 08- (з датчиком), Meyle 025 237 0617/W
1 242,87 ₴
- В наявності
- Код: 025 237 0617/W
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo/Citroen Nemo/Peugeot Bipper 08- (з датчиком), Meyle 025 237 0617/W.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| FIAT | PUNTO (199) | 1.2 69 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.3 D Multijet 69 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| FIAT | LINEA (323) | 1.3 D Multijet 90 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| FIAT | LINEA (323) | 1.4 77 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| FIAT | 500 (312) | 0.9 105 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| FIAT | 500 (312) | 1.3 D Multijet 95 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| FIAT | 500 (312) | 1.4 100 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| FIAT | 500 (312) | 1.3 D Multijet (312AYA1A) 78 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| FIAT | 500 (312) | 1.4 (301J410) 102 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| FIAT | 500 C (312) | 0.9 105 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| FIAT | 500 C (312) | 1.3 D Multijet 95 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| FIAT | 500 C (312) | 1.4 100 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.2 69 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.2 67 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.3 D Multijet 75 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.4 75 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.4 78 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.4 Bifuel 78 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| FIAT | PUNTO (199) | 1.4 Natural Power 78 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| FIAT | FIORINO фургон/универсал (225) | 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 69 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| FIAT | FIORINO фургон/универсал (225) | 1.3 D Multijet (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| FIAT | FIORINO фургон/универсал (225) | 1.3 D Multijet 75 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| FIAT | FIORINO фургон/универсал (225) | 1.4 (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| FIAT | FIORINO фургон/универсал (225) | 1.4 73 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| FIAT | FIORINO фургон/универсал (225) | 1.4 Natural Power 78 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| FIAT | QUBO (225) | 1.3 D Multijet (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| FIAT | QUBO (225) | 1.3 D Multijet 75 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| FIAT | QUBO (225) | 1.4 (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| FIAT | QUBO (225) | 1.4 73 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| FIAT | QUBO (225) | 1.4 Natural Power 78 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 237 0617/W |
| Кросс-номери | 116055, 16 09 253 280, 16 092 532 80, 16555, 16876, 19-3661, 222388, 2370601, 320511, 37800, 402B0499, 4254.C8, 4254.C8, 5005-1466, 5502222388, 6118424, 6118914, 6560, 6616, 70 11 6055, 70 91 6555, 70 91 6876, 71770118, 77364874, 77365465, 77365543 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122.8 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Linea, 500 C, 500C / 595C / 695C, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53,3 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина [мм] | 122,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242,87 ₴




