
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Kangoo 08-, Meyle 16-14 610 0006
333,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16-14 610 0006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Kangoo 08-, Meyle 16-14 610 0006.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.2 TCe 115 115 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 68 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 75 75 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.6 87 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.6 16V 106 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.6 16V LPG 98 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | Z.E. 60 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| RENAULT | KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 1.5 dCi 110 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| RENAULT | KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 1.5 dCi (KW0F) 103 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| RENAULT | KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 1.5 dCi (KW0G) 90 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| RENAULT | KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 1.5 dCi 75 75 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| RENAULT | KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 1.6 (KW0D) 106 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.2 TCe 115 115 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 75 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 90 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi (KW0A) 68 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi (KW0B) 86 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi (KW0C, KW0F) 103 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 115 (KW17) 115 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 80 (KW15) 80 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 95 (KW16) 95 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.6 (KW00, KW0Y) 87 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-14 610 0006 |
| Кросс-номери | 017-00406, 02.31.334, 10518, 10724, 1215726, 1215954, 1791, 18842, 22.SB.058, 2200035, 2254003, 22819, 2307-0516, 251T0098, 25813AP, 271477, 33119, 36122, 37-03911-5, 37-22865, 38RN5542, 392744, 4001545, 410322, 415 330 02 00, 415 330 03 00, 4340200400 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 53 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,34 ₴





