
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Q3/Seat Leon/Skoda Kadiaq/Octavia/SuperB/VW Golf/Passat 12-, Meyle 025 251 1720/W
2 106,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 251 1720/W
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Q3/Seat Leon/Skoda Kadiaq/Octavia/SuperB/VW Golf/Passat 12-, Meyle 025 251 1720/W. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 251 1720/W
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 251 1720/W (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — ALHAMBRA (710, 711) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–2011 |
| 2.0 TDI 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — SUPERB (3T4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 V6 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 V6 4x4 260 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — CC (357) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2011–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2008–2010 |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 BlueTDI 143 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2010–2012 |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2008–2010 |
| VW — CC (358) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — SHARAN (7N) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 251 1720/W |
| Кросс-номери | 025 251 1720/PD, 05P1734, 102676, 1051091, 115 177, 1163613310, 13046027642N-SET-MS, 13046027642N-SET-MSP, 13046027642T-SET-MS, 1639373480, 16868, 19-2907, 19-3654, 2247111, 2473801, 2473803, 30 91 6868, 320223, 37872, 3C0 698 151 E, 3C0 698 151 F |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175.2 мм |
| Висота | 69.7 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Passat, Superb, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69,7 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 260 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 175,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106,92 ₴






