
Сайлентблок важеля (переднього) MB GL-class (X164)/ M-class (W164) 05- (L), Meyle 014 610 0031
3 086,26 ₴
- В наявності
- Код: 014 610 0031
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) MB GL-class (X164)/ M-class (W164) 05- (L), Meyle 014 610 0031. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
014 610 0031
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
014 610 0031 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X164) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 320 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2006–2009 |
| GL 350 CDI 4-matic (164.822) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 350 CDI 4-matic (164.823) 265 л.с. | 2010–н.в. |
| GL 420 CDI 4-matic (164.828) 306 л.с. | 2006–2009 |
| GL 450 4-matic (164.871) 340 л.с. | 2006–н.в. |
| GL 450 CDI 4-matic (164.828) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| GL 500 4-matic (164.886) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W164) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 280 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2005–2009 |
| ML 300 CDI (164.122) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.120) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 300 CDI 4-matic (164.121) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 320 CDI 4-matic (164.122) 224 л.с. | 2005–2009 |
| ML 350 4-matic (164.186) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic 211 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 350 CDI 4-matic (164.125) 231 л.с. | 2010–н.в. |
| ML 420 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2006–2009 |
| ML 450 CDI 4-matic (164.128) 306 л.с. | 2009–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.172) 388 л.с. | 2007–н.в. |
| ML 500 4-matic (164.175) 306 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 014 610 0031 |
| Кросс-номери | 001-10-18032, 017-00316-251, 02.31.206, 10 94 0596, 1215835, 1227, 164 330 17 07, 164 330 25 07, 164 330 29 07, 164 330 34 07, 164 333 12 14, 23347AP, 251T0520, 37-24851, 38MR4702, 40596, 412302, 49398244, 502190, 52097101, 57-01099, 800951, 849652 |
| Стан | Новий |
| Висота | 55.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота [мм] | 55,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з кронштейном |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | передній міст ліворуч |
| необхідна кількість | 1 |
| парні номери артикулів | 014 610 0032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 086,26 ₴




