
Фільтр повітряний Kia Carnival 2.9 TD/CRDI 99-06, Meyle 28-12 321 0006
409,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28-12 321 0006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Kia Carnival 2.9 TD/CRDI 99-06, Meyle 28-12 321 0006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
28-12 321 0006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
28-12 321 0006 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CARNIVAL I (UP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 TD 126 л.с. | 1999–2001 |
| KIA — CARNIVAL II (GQ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 CRDi 144 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.9 TDi 126 л.с. | 1999–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 28-12 321 0006 |
| Кросс-номери | 0K552 23603A, 121-21051, 121-21051G, 1718519, 184326, 2441368, 26-0574, 3065-LF-PCS-MS, 8A0284, A10010, A53-0404, ADG02226, AP 182/6, C 3065, CKI12002, DP1110.10.0654, E147275, E703L, EAF3550.10, FA354z, I014-01, J1320308, K132A08, KA-1604, KA-1604 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 196 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 196 |
| Довжина [мм] | 304 |
| Висота [мм] | 60 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409,11 ₴





