
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/всередині) Kia Sorento 02-, Meyle 28-14 610 0002
412,46 ₴
- В наявності
- Код: 28-14 610 0002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/всередині) Kia Sorento 02-, Meyle 28-14 610 0002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
28-14 610 0002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
28-14 610 0002 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 28-14 610 0002 |
| Кросс-номери | 09.SB.071, 19831AP, 270824, 392946, 411348, 41462, 52331, 54580 3E002, 7113, 881609, 91 94 1462, ADG080172, B8090, BSK6689, BU3615, CAB00011, CRB3454, FSB3634, FSK6689, LVSK823, SCR-4057, SS6276, WG2254702, N4230502, 0-52-11-2510, CVKK-54 |
| Стан | Новий |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 54.5 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 18 |
| Висота [мм] | 69 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54,5 |
| Сторона встановлення | передній міст ліворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,46 ₴




