
Диск гальмівний (задній) Audi A4 94-01 (245x10), Meyle 115 523 0016
1 366,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 115 523 0016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi A4 94-01 (245x10), Meyle 115 523 0016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 523 0016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 523 0016 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2001 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.6 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 523 0016 |
| Кросс-номери | 09079, 104 436, 16329, 19-0787, 19-0787MAX, 19-0787SPORT, 19-3362, 2047120, 204757, 23-0394, 24011002101-PCS-MS, 24011002101-PCS-MSP, 24011002101SE-SET-MS, 24011002101SE-SET-MSP, 24011002101-SET-MS, 24011002101-SET-MSP, 30 90 9079, 3147120, 314757 |
| Стан | Новий |
| Висота | 83.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 83,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 45,2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 245 |
| Розмір різі | M14x1,5 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366,41 ₴






