
Колодки гальмівні (задні) Peugeot 308 14-, Meyle 025 258 4116
992,20 ₴
- В наявності
- Код: 025 258 4116
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Peugeot 308 14-, Meyle 025 258 4116. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 258 4116
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 258 4116 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 308 II (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 VTi 72 82 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GT 205 205 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 125 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GT HDi 180 181 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2017–2021 |
| PEUGEOT — 308 SW II (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 THP 130 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 100 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2017–2021 |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GT 205 205 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 92 92 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 125 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GT HDi 180 181 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 258 4116 |
| Кросс-номери | 1051165, 116240, 16 10 814 180, 16 47 875 680, 19-3165, 223755, 2584101, 33 10 2614, 35028, 402B0953, 5502223755, 6120372, 6210052, 723 712, 8110 28057, 8DB 355 021-311, 8DB 355 021-311, 9010996, AA0622, ADB02335, ADF124238, BD-6118, BL2807A1, BP3602 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 41.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.2 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 41,2 |
| Висота 2 [мм] | 46,2 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992,20 ₴






